Aktualności

Spotkanie wigilijne u sołtysa.

Tradycyjnie, już po raz trzynasty w domu sołtysa Tadeusza Malepszego odbyło się spotkanie podsumowujące miniony rok w naszej wsi. Wokół wspólnego stołu usiedli szefowie wszystkich organizacji i zespołów działających w Bukówcu, radni Rady Sołeckiej, radni Rady Gminy. Spotkanie zaszczycił swoja obecnością wójt Gminy Włoszakowice - Robert Kasperczak.

Na spotkaniu wszyscy przedstawili, co udało im się zrobić poprzez organizacje w roku 2019  i jakie mają plany na następny rok. Radni zdali relację z interpelacji, które złożyli od początku kadencji. Wójt Gminy  przedstawił zakres działań w Bukówcu w minionym roku i co będzie realne do wykonania w 2020 roku.  Była mowa o kolejnych chodnikach w Bukówcu, kolejnych pracach przy kanalizacji deszczowej oraz planowanym skwerze rekreacyjnym za rondem na Wielkim Końcu. 

Świąteczną, miłą atmosferę uzupełniła świetna kolacja przygotowana prze żony radnych rady sołeckiej i panie Malepsze. Rozmowy przy -prawie już świątecznym stole -przeciągnęły się do późna.  Spotkanie jest okazją do wspólnej rozmowy i planów wspólnych działań, wszystkich tych, którzy działają na rzecz naszej wsi.

Szukaj