Aktualności

IX Kabaretowe Ostatki

… już za nami. Tym razem wystąpili nań: znany z poprzednich Ostatków kabaret EWG, kabaret Dziura i gwiazda wieczoru – aktor, członek kabaretu „Rak”, Krzysztof Respondek. Widownia zapełniła się do ostatniego miejsca, a ostatni widzowie by zaparkować samochód mieli spory problem i … szmat drogi do sali.

Kabarety nie zawiodły widzów i dały świetne występy. Widzowie – jak sami podkreślają – przyjeżdżają na bukówieckie Ostatki by się zwyczajnie, zdrowo pośmiać. „Na waszych Ostatkach wiadomo z czego się śmiać, bo w telewizji te niektóre kabarety to nie wiem w którym miejscu są śmieszne…” takie i podobne głosy często padają w rozmowach.

Wspaniały popis mistrzowskiego humoru, śpiewu, gry aktorskiej dał Krzysztof Respondek. Pomimo, że impreza trwała już trzy godziny, widzowie uparcie bisowali. Kiedy wszystkie kabarety wyszły do piosenki finałowej, widzowie nagrodzili je owacjami na stojąco! Jak podkreślali kabareciarze z EWG i K. Respondek – widownia jest u nas wspaniała.

Całości dopełniało świetne nagłośnienie i oświetlenie przygotowane przez Grzegorza Handke z MOK w Lesznie oraz piękna dekoracja zaprojektowana i wykonana przez Alicję Dragan.
Organizator, kabaret Dziura, dziękuje serdecznie młodzieży, która z wielkim zaangażowaniem od lat pomaga w obsłudze Ostatków, bukówieckim organizacjom i szkole za udostępnienie pomieszczeń i użyczenie krzeseł, a także Gminnemu Ośrodkowi Kultury we Włoszakowicach za bezpłatny wynajem sali i krzeseł.

Dziękujemy też naszym wspaniałym widzom, których zapraszamy za rok na X Kabaretowe Ostatki, a kto lubi te klimaty – już wcześniej na Konkurs Gwarowy  -13 kwietnia, od godz. 15.30.

Szukaj