Aktualności

Mamy szansę na piękny plac zabaw!

Nasz Zespól  Regionalny nagrał fajny teledysk na konkurs „Podwórko Nivea”, w którym można wygrać plac zabaw dla swojej miejscowości. Pięć  (spośród ponad 400) takich teledysków otrzymało już plac zabaw. My jeszcze możemy powalczyć, ale czy nam się uda - zależy  od nas wszystkich!

Zapraszamy do głosowania na Bukówiec Górny w konkursie „Podwórko Talentów NIVEA” – zagłosujmy, by w Bukówcu przy czerwonej szkole powstał piękny plac zabaw!

Po pierwsze: OBEJRZYJ NASZ TELEDYSK: https://youtu.be/R33gr4eRgVw 

Jak głosować?

  1. Wejdź na stronę https://podworko.nivea.pl/ranking?province_id=&district_id=&city=Buk%C3%B3wiec+G%C3%B3rny przy nazwie miejscowości kliknij „GŁOSUJ”
  2. Żeby głosować musisz być zalogowany, strona automatycznie przekieruje cię na logowanie i rejestrację. Jeśli głosujesz po raz pierwszy, należy się zarejestrować

– podać imię, nazwisko, adres mailowy

- wymyślić hasło składające się z dużych i małych liter oraz znaków specjalnych (zapamiętaj hasło – żeby głosować musisz być zalogowany).

 Na twój adres mailowy NIVEA prześle informację o założeniu konta i link, w który należy kliknąć (potwierdzisz tym swój adres mailowy). Jeśli głosujesz po raz kolejny – wystarczy się zalogować.

  1. Po zagłosowaniu wyświetli się komunikat, że głos został przyjęty, wcześniej niebieskie „GŁOSUJ” zmieni się na szare.
  2. Głosować można również przez aplikację w telefonie, którą można pobrać bezpłatnie z AppStore lub Google Play. Aplikacja sama przypomni o głosowaniu!

Głosować można raz dziennie z jednego adresu mailowego, więc prosimy o codzienne logowanie i głosowanie na naszą miejscowość. Głosowanie trwa do 20.06.2019

Wspólnie postarajmy się o nowy plac zabaw!

KONIECZNIE!!!   PODAJ DALEJ I ZACHĘĆ INNYCH!

Dodajmy, że słowa do piosenki napisał Antoni Samol, a film nagrał Dominik May.

© 2015 Bukówiec Górny. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykonanie ProGrupa.com.

Szukaj