Aktualności

III Mistrzostwa Bukówca w tenisie stołowym

W niedzielę 17.03.2019 r TG. Sokół zorganizowało III Mistrzostwa Bukówca w tenisie stołowym. Gościnne do rywalizacji przystąpili także starosta leszczyński Jarosław Wawrzyniak i wójt gminy W-Ce Robert Kasperczak.

Zawody podzielone były na trzy kategorie mężczyzn, kobiet i dzieci. Wśród mężczyzn zwyciężył Arkadiusz Poloch, 2 miejsce wywalczył Bogdan Kot a trzecie Roman Królikowski.

Wśród kobiet najlepszą okazała się Agnieszka Lipowy przed Karoliną Prais i Magdą Czapczyńską. A wśród dzieci wygrał Antoni Kot przed Wiktorem Praisem i Krystianem Polochem. Zwycięzcy otrzymali z rąk sołtysa Tadeusza Malepszego okazałe puchary, które ufundował Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji we Włoszakowicach. Natomiast dzieci otrzymały drobne upominki od Wójta Gminy W-Ce Roberta Kasperczak.