Aktualności

Festyn Wiejski 2014

15 czerwca odbył się kolejny Festyn Wiejski organizowany przez sołtysa i Radę Sołecką naszej wsi. Jak co roku organizatorzy przygotowali wiele atrakcji. Były występy artystyczne w wykonaniu przedszkolaków z Bukówca, bukówieckiego Szkolnego Zespołu Regionalnego, Zespołu „Iskierki” z Leszna, Zespół Śpiewaczego „Złota Jesień” oraz kapeli Piaskowianie z Piasków.

Dla sportowców  przygotowano mecz piłki siatkowej, II Bukówiecki Marsz Nordic Walking i turniej strzelania z wiatrówki, zaś dla najmłodszych sportowców - wyścigi przedszkolaków na rowerkach. W organizację włączyli sie też nasi motocykliści i koniarze organizując przejażdżki dla uczestników Festynu. Były też „dmuchańce”, kawiarenka z domowymi wypiekami, pokazy Centrum Zabaw „Widzimisie”, a na zakończenie – zabawa na taneczna. Tradycyjnie też można było oddać honorowo krew i zgłosić swój akces do banku szpiku kostnego. Zabawie jak co ku przyświecał szczytny cel – pomoc chorej bukówczance.

Poniżej drukujemy podziękowanie naszego sołtysa:

P o d z i ę k o w a n i e

Bardzo serdecznie dziękuję, wszystkim przybyłym na „Festyn Wiejski” 15 czerwca br. do Bukówca Górnego. Waszą liczną obecność odbieram jako aprobatę dla tego typu imprez. Dziękuję wszystkim, dzięki którym impreza mogła się odbyć, a w szczególności sponsorom, którzy wsparli nas finansowo i rzeczowo oraz tym, którzy na imprezie pomagali. Hasło naszego festynu to „Pomagamy Sobie Nawzajem”. Pomagamy dzieciom z prostego powodu: one tej pomocy potrzebują. W tym roku pomagaliśmy Paulinie. Dziękuję tym, którzy swoją ofiarnością wsparli Paulinę w jej zmaganiu się z chorobą. Zapewniam Was, że Wasz gest nie będzie zapomniany i pozostanie w pamięci obdarowanej. Dziękuję wszystkim zespołom artystycznym występującym podczas Festynu, które umilały i rozweselały całą imprezę. Wyjdźmy z domu od komputera. Dostrzeżmy piękno świata i dostrzeżmy innych ludzi. Znajdźmy swoją pasję, a przede wszystkim nie bójmy się pomagać i uśmiechać się do siebie. Jeszcze raz dziękuję wszystkim przybyłym na Festyn Wiejski

Tadeusz Malepszy

Sołtys Wsi Bukówiec Górny

© 2015 Bukówiec Górny. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykonanie ProGrupa.com.

Szukaj